Administrasjon 

siv hjemmeside.jpg

Siv Iren Jåtog-Hansen

Daglig Leder og

Salgssjef

Tlf: 38 33 07 21

Mobil: 95 21 78 11

Epost: sijh@alleen.no

Delelager / Verksted avdeling Lyngdal

Ivar Håkon Soland 

Delelager

Tlf: 38 33 07 25

Epost:

ivar.soland@alleen.no

Trygve_redigert.jpg

Mardon Fredbo

Teknisk Leder

Tlf: 38 33 07 27 

Epost:

mardon.fredbo@alleen.no

Andreas_edited.jpg
Mads_edited.jpg

Mads Aaberg

Kundemottak Verksted

Tlf: 38 33 07 16

Epost:

mads@alleen.no

cato bilde.jpg

Kim Egil Haaland

Deler & Garantiansvarlig

Tlf: 38 33 07 26

Epost: kim.egil.haaland@alleen.no

Capture.JPG

Trygve Stavrum

Mekaniker

Tlf: 38 33 07 16 

Andreas Hellestøl

Mekaniker

Tlf: 38 33 07 16

lasse hjemmesiden.jpg

Salg av nye og brukte biler

Lasse Nymann

Bilselger

Opel\Hyundai\Brukt

     Nyttekjøretøy

Tlf: 38 33 07 15

Mob: 45 83 85 86

lasse.nymann@alleen.no

Cato Aanensen

Lærling Mekanisk

Tlf: 38 33 07 16

Sunniva Jåtog-Hansen

Lærling Mekanisk

Tlf: 38 33 07 16

Verksted avdeling Flekkefjord

185951558_10157835025990957_7467091069455775424_n.jpg

Melvin Stene

Avd. Leder Flekkefjord 

Tlf: 38 32 05 07

Epost: melvin.stene@alleen.no

Thomas Nilsen

Mekaniker

Tlf: 38 32 05 07

Epost: thomas.nilsen@alleen.no

anonymous_silhouette_redigert.jpg

?x?x?x?x?x?

Ny Mekaniker

Tlf: 38 32 05 07

Richard_redigert_redigert.jpg

Richard Svensson

Mekaniker

Tlf: 38 32 05 07

Epost:

richard.svensson@alleen.no