Administrasjon / Salg avdeling Lyngdal

Siv Iren Jåtog-Hansen

Daglig Leder og

Salgssjef

Tlf: 38 33 07 21

Mobil: 95 21 78 11

Epost: sijh@alleen.no

Stig Arnfinn Stene

Salgskonsulent

Tlf: 38 33 07 16

Mobil: 48 47 58 18

Epost: stig.stene@alleen.no

Delelager / Verksted avdeling Lyngdal

Ivar Håkon Soland 

Delelager

Tlf: 38 33 07 25

Epost:

ivar.soland@alleen.no

Mardon Fredbo

Teknisk Leder

Tlf: 38 33 07 27 

Epost:

mardon.fredbo@alleen.no

Mads_edited.jpg

Mads Aaberg

Kundemottak Verksted

Tlf: 38 33 07 16

Epost:

mads@alleen.no

Tom_redigert.jpg

Tom H Johansson

Kosmetisk Klargjører

Tlf: 38 33 07 16 

Trygve_redigert.jpg
Andreas_edited.jpg
Richard_redigert_redigert.jpg

Trygve Stavrum

Mekaniker

Tlf: 38 33 07 27 

Andreas Hellestøl

Lærling Mekanisk

Tlf: 38 33 07 16 

Richard Svensson

Mekaniker

Tlf: 38 33 07 16 

Verksted avdeling Flekkefjord

IMG_54561_edited_edited.jpg

Anita Haugeland

Kundemottak 

Tlf: 38 32 05 07

Epost: anita@alleen.no

Kim Egil Haaland

Teknisk leder Verksted 

Tlf: 38 33 05 07

Epost: kim.egil.haaland@alleen.no

Thomas Nilsen

Mekaniker

Tlf: 38 32 05 07

Epost: thomas.nilsen@alleen.no

KimRudi (1 of 1).jpg

Kim-Rudi Fossdal

Mekaniker

Tlf: 38 32 05 07