Administrasjon / Salg avdeling Lyngdal

Hans Magne Seland

Daglig Leder

Tlf:

38 33 07 12

Mobil:

90 17 42 49

Epost: hans.magne@alleen.no

Ragnhild Trædal

Sekretær

Tlf:

38 33 07 18

Epost: ragnhild.traedal@alleen.no

Siv Iren Jåtog-Hansen

Salgssjef Hyundai

Tlf:

38 33 07 21

Mobil:

95 21 78 11

Epost:

sijh@alleen.no

Delelager / Verksted avdeling Lyngdal

Stig Arnfinn Stene

Kundemottak

Tlf:

38 33 07 16

Mobil:

48 47 58 18

Epost:

stig.stene@alleen.no

Trygve Stavrum

Mekaniker

Tlf:

38 33 07 27 

Epost:

verksted@alleen.no

Ivar Håkon Soland 

Delelager

Tlf:

38 33 07 25

Epost:

ivar.soland@alleen.no

Kim-Rudi Fossdal

Mekaniker

Tlf:

38 33 07 27 

Epost:

verksted@alleen.no

Mads Aaberg

Lærling Delelager

Tlf:

38 33 07 25

Epost:

verksted@alleen.no

Richard Svensson

Mekaniker

Tlf:

38 33 07 27 

Epost:

verksted@alleen.no

Mardon Fredbo

Teknisk Leder

Tlf:

38 33 07 27 

Epost:

mardon.fredbo@alleen.no

Tom H Johansson

Kosmetisk Klargjører

Tlf:

38 33 07 27 

Verksted & Salg avdeling Flekkefjord

Kim Egil Haaland

Teknisk leder & Kundemottak 

Tlf:

38 33 05 07

Epost: kim.egil.haaland@alleen.no

Dagfinn Løvbrekke

Teknikker

Tlf:

38 32 05 07

Epost: dagfinn.loevbrekke@alleen.no

Thomas Nilsen

Mekaniker

Tlf:

38 32 05 07

Epost: thomas.nilsen@alleen.no

Daniel Stang

Mekaniker(Lærling.)

Tlf:

38 32 05 07

Epost: kim.egil.haaland@alleen.no

"Kunden i sentrum" er vår forretningsfilosofi. Det er derfor med stor glede vi ønsker alle hjertelig velkommen til Alleen Auto AS!