Administrasjon / Salg avdeling Lyngdal

Siv Iren Jåtog-Hansen

Daglig Leder og

Salgssjef

Tlf: 38 33 07 21

Mobil: 95 21 78 11

Epost: sijh@alleen.no

Stig Arnfinn Stene

Salgskonsulent

Tlf: 38 33 07 16

Mobil: 48 47 58 18

Epost: stig.stene@alleen.no

Ragnhild Trædal

Sekretær

Tlf: 38 33 07 18

Epost:ragnhild.traedal@alleen.no

Delelager / Verksted avdeling Lyngdal

Bjørnar Løvdal

Ettermarkedssjef.

Tlf: 38 33 07 16

Mobil: 970 25 018

Epost: bl@alleen.no

Ivar Håkon Soland 

Delelager

Tlf: 38 33 07 25

Epost:ivar.soland@alleen.no

Mads Aaberg

Lærling Delelager

Tlf: 38 33 07 25

Epost: mads@alleen.no

Mardon Fredbo

Teknisk Leder

Tlf: 38 33 07 27 

Epost:

mardon.fredbo@alleen.no

Trygve Stavrum

Mekaniker

Tlf: 38 33 07 27 

Andreas Hellestøl

Lærling Mekanisk

Tlf: 38 33 07 16 

Richard Svensson

Mekaniker

Tlf: 38 33 07 16 

Tom H Johansson

Kosmetisk Klargjører

Tlf: 38 33 07 16 

Verksted avdeling Flekkefjord

Kim Egil Haaland

Teknisk leder & Kundemottak 

Tlf: 38 33 05 07

Epost: kim.egil.haaland@alleen.no

Thomas Nilsen

Mekaniker

Tlf: 38 32 05 07

Epost: thomas.nilsen@alleen.no

Daniel Stang

Lærling Mekanisk

Tlf: 38 32 05 07

Epost: kim.egil.haaland@alleen.no

"Kunden i sentrum" er vår forretningsfilosofi. Det er derfor med stor glede vi ønsker alle hjertelig velkommen til Alleen Auto AS!